7 врагів поганого настрою

Деякі плутають поняття «поганий настрій» і «депресія», вважаючи, що вони взаємозамінні. Однак насправді поганий настрій на відміну від депресії носить короткостроковий характер, а депресія може тривати тижні і навіть місяці. Існує ряд «ліків» від поганого настрою, які діють безвідмовно.

Шоколад

Мається ряд продуктів харчування, які впливають на наш настрій. Найчастіше для боротьби з поганим настроєм ми застосовуємо шоколад, який, як відомо, сприяє підняттю настрою. Найголовніше, не перестаратися, якщо ви з'їдаєте шоколад у великих кількостях, постарайтеся при поганому настрої з'їдати лише невелику пліточку. В іншому випадку, ваш настрій ще більше погіршиться через те, що разом з невеселим настроєм ви ще придбали зайву вагу.

Спорт

Спорт - це також хороший засіб, що підвищує настрій. Звичайно, в поганому настрої нам не хочеться робити ніякі фізичні вправи, проте варто змусити себе зрушитися з місця і зробити пару простих рухів, як наш настрій починає змінюватися. Примусьте себе пройтися пішки в парку або запишіться на курс аеробіки, йоги, купіть абонемент у басейн. Фізичне навантаження не тільки зміцнить наше здоров'я, але і додасть бадьорості, дасть відчуття того, що ми виконали завдання.

Танок

Якщо ви любите танцювати, тоді вирушайте в диско-клуб або поставте будинку улюблений диск і потанцюйте від душі, розчиняючи в ході танцю свій поганий настрій і заряджаючи себе позитивною енергією.

Друзі, з якими давно не бачились

У вас напевно є кілька друзів, яких ви вже давно не бачили в силу ряду причин. Так чому б вам не відвідати їх або хоча б подзвонити, коли ваш настрій «на нулі»? Нова інформація від тих, кого давно не бачили, допоможе вам відволіктися від своїх проблем. Як стверджують психологи, соціальні контакти здатні вирішити будь-яку проблему, включаючи і поганий настрій.

Гаряча ванна

Гаряча ванна з ароматичними маслами допомагає розслабитися і знайти душевний спокій.

Подаруйте щось приємне для оточуючих

Зробіть приємне для ваших близьких (надайте допомогу, подаруйте подарунок, відвідаєте їх). Концентруючи увагу на інших, ми забуваємо про те, що ж викликало у нас поганий настрій, а радість близьких впливає і на наш настрій.

Поспілкуйтеся зі своїми домашніми улюбленцями

Якщо у вас поганий настрій, поспілкуйтеся з домашніми тваринами, а якщо ні таких, заведіть одного. Тварини мають заспокійливу дію на нас, вони здатні розвеселити і підняти настрій своїми діями. Вони допомагають нам відволіктися і звернути увагу на щось інше (щось тепле і ніжне).

Кiлькiсть переглядiв: 82