Протягом останніх років приділяється увага створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків та учнів приміщення та територія школи підтримується на належному санітарно-гігієнічному рівні. У приміщенні школи проведено косметичний ремонт навчальних кабінетів, коридорів та сходів, ремонт цоколю, покраска спортінвентарю та забору навколо школи, забезпечено нормальні умови функціонування всіх систем життє­забезпечення школи. Деякі навчальні кабінети набувають сучасного дизайну, проводяться ремонти освітлення, підлоги, замін вікон, меблів.

Матеріально-технічна база школи: 20 навчальних кабінетів, ігрова кімната для початкової школи, спортивна зала, бібліотека, навчальні майстерні, їдальня; є кабінет комп'ютерної техніки; 2 кабінети та бібліотека, обладнана комп'ютерною технікою.