Про дату початку приймання заяв до 1-го класу 2024/2025 навчального року

Згідно наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році» п.2.4. визначено дату початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року - 08.04.2024.

Першочерговість зарахування - діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, або є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу.

Інформація щодо роботи з вебсайтом

"Портал електронних сервісів міста Харкова"

Для запровадження новітніх технологій та інновацій в усі сфери життєдіяльності міста був створений вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова".

За допомогою зазначеного веб-сайту батьки мають змогу самостійно отримати довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сім'ї.

Інструкція формування довідок онлайн.

Шановні батьки! Дорогі діти!

Зарахування учнів до всіх класів закладу освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу закладу.

Прийом заяв про зарахування дітей до школи (абз. 2 п. 6 р. І Порядку, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367).

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

ЩО ПОТРІБНО МАЙБУТНЬОМУ ПЕРШОКЛАСНИКУ:

1. Спортивна форма.
  2. Спортивне взуття.
  3. Змінне взуття. Альбом і фарби (гуаш або медові).
  4. Пензлики для малювання (2шт).
  5. Кольорові олівці та фломастери.
  6. Кольоровий папір, кольоровий картон.
  7. Ножиці із закругленими кінчиками.
  8. Клей ПВА.
  9. Пластилін, дощечка із стеками.
  10. Папка для праці (за бажанням).
  11. Конструктор будь-який.
  12. Зошити (10 в косу лінію, 10 в клітинку).
  13. Обгортки для підручників та зошитів.
  14. Папка для зошитів.
  15. Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка).

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

• заяву на ім’я директора школи;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.