КНИЖКОВА ВИСТАВКА

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці ви можете ознайомитись з деякими книжковими виставками нашої шкільної бібліотеки.

На весняних канікулах до шкільної бібліотеки надійшли: науково-популярна література щодо національно-патріотичного виховання, нові примірники художньої літератури для учнів старшої ланки, довідкова література для середньої ланки, та література для учнів молодшої ланки.

/Files/images/выставка худ. лит.1.8.jpg /Files/images/выст.худ.лит. 2.1_.jpg

У шкільній бібліотеці є постійно діючи виставки:

"ЖИВИ, УКРАЇНО! КРАСИВА І ВІЛЬНА"

На ній представлені книги про Україну: історічні, навчальні, про скарби України, народознавство, фольклор.

/Files/images/lib12.JPG

"МИ - ХАРКІВЯНИ, НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!"

На виставці зібрані книги про наше рідне місто, рідний край.

"ЖИВЕШ, ТАРАСЕ, ПОМІЖ НАМИ"

Мета виставки - засобами книги сприяти юним читачам глибше зрозуміти роль Т.Г.Шевченка у розвитку національної і соціальної свідомості українського народу, розкрити силу і красу слова геніального сина України.

/Files/images/lib5.JPG

"ЧТО ЗА ПРЕЛЕСТЬ ЭТИ СКАЗКИ", " В МИРЕ ИНТЕРЕСНОГО" та інші.

/Files/images/lib11.JPG

У нашій бібліотеці є виставки: "НАВІКИ В ПАМ'ЯТІ НАРОДНІЙ" та "ХАРКІВ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ", котри відображають події Другої світової війни.