/Files/images/диски-золото.jpgНАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ, ТРЕНАЖЕРИ.
Електронні видання, наявні у нашій бібліотеці.

Програмно-педагогічні засоби призначені для вивчення тієї чи іншої навчальної дисципліни, відпрацьовування матеріалу шкільної програми

Бібліографічний опис

Кількість

Де зберігається

Аналіз використання ППЗ

1Бібліотека електронних наочностей. Астрономія. 11 клас. [ Електронний ресурс] - Інститут педагогики АПН України. - Оптичний диск. - 20071Астрономія Бібліотека На уроці
2Електронний атлас з історії України для 5 класу ЗНЗ. Версія 4.
[Електронний диск] - 2004
1Історія УкраїниБібліотекаНа уроці
3Страны и народы. Большая детская электронная энциклопедия.
[ Электронный ресурс] -
MEDIA GROUP.-2004
1 Географія Бібліотека На уроці
4Искусство. Большая детская электронная энциклопедия. [ Электронный ресурс] -
MEDIA GROUP.-2004
1Художня культура Бібліотека На уроці
5Литература. Большая детская электронная энциклопедия. [ Электронный ресурс] -
MASTER MEDIA .-2004
1 Російська мова та література Бібліотека На уроці
6Компакт-дисковий фільм: "ХАРКІВ - генератор ідей. 1 Харківщинознавство Бібліотека На уроці

АСТРОНОМІЯ

/Files/images/АСТРОНОМИЯ-1.JPG

Бібліотека електронних наочностей. Астрономія. 11 клас [Електронний ресурс]- Інститут педагогіки АПН України. -Оптичний диск. - 2007

ППЗ має чітку структуру. Складається з 10 основних розділів:

- Предмет астрономії. Її розвиток і значення в житті суспільства. Короткий огляд об’єктів дослідження в астрономії
- Небесна сфера. Рух світил на небесній сфері
- Методи та засоби астрономічних досліджень
- Наша планетна система
- Сонце – найближча зоря
- Зорі. Їх еволюція
- Наша Галактика
- Будова й еволюція Всесвіту
- Життя у Всесвіті
- Найвидатніші астрономи

Кожний з розділів, в свою чергу, складається з окремих модулів, які охоплюють зміст відповідних розділів програми.

АТЛАС З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

/Files/images/АТЛАС.jpg

Електорний атлас з історії України для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. версія 4.1 - Електронний диск. - 2004.
До Вашої уваги пропонується CD-видання, що інформативно і технічно забезпечує вивчення відповідного курсу історії. Програма оснащена функціями масштабування і «мандруваннях» картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. Атлас може бути корисним не тільки як навчальне видання, а й стати в пригоді усім, хто цікавиться історією.

СТРАНЫ И НАРОДЫ. Большая детская электронная энциклопедия.

/Files/images/страны и народы.jpeg

Страны и народы. - Електронный диск. – 2004.
Том «Страны и народы» содержит сведения о географическом положении, экономике, культуре, государственном устройстве стран мира и жизни их народов. Энциклопедия будет полезна как детям младшего школьного возраста, так и старшеклассникам.

ЛИТЕРАТУРА. Большая детская электронная энциклопедия.

/Files/images/лит-ра.jpg

Литература. - Електронный диск. – 2005.
Этот том Детской энциклопедии посвящен языку и литературе. Эти два элемента тесно связаны между собой. В разделе «Язык и письменность» рассказывается о развитии языка, о русском языке и языках мира. Раздел « Литература» раскрывает богатства мировой литературы, знакомит Вас с особенностями литературы как вида искусства.

ИСКУССТВО. Большая детская электронная энциклопедия.

/Files/images/P060312_12.05.jpg

Искусство. - Електронный диск. - 2005. Том поможет вам постичь мир прекрасного, мир, наполненный звуками, красками, неповторимой красотой линий, форм и слов, мир народной мудрости и народного мастерства, мир человеческих помыслов и чувств. Вы обогатитесь духовно, острее почувствуете красоту родной страны, ее природы и людей. Вы узнаете о разных видах искусства.

Энциклопедия содержит более 3700 иллюстраций.
В приложениях вы найдете: иллюстрированный справочник по всем русским и западным художникам.
Основным достоинством этой энциклопедии можно считать то, что она создана на базе советских детских энциклопедий.
Большинство современных энциклопедий изобилуют картинками и скорее напоминают комиксы,а не то, что должно нести знания и полезную информацию.
Начав изучать эту энциклопедию в раннем школьном возрасте, ребенок, по мере взросления и обучения в школе, будет понимать новые ранее непонятные статьи и темы.

ХАРКІВ - ГЕНЕРАТОР ІДЕЙ

/Files/images/P060312_12.05_[02].jpgВ данной рубрике, предложенной для сайта известным харьковским журналистом А.И.Муратовым, обсуждается вопрос вопросов: активная позиция харьковчан по отношению к судьбе родного города. Судя по харьковской прессе, размышления и предложения журналиста по этому поводу, опубликованные в газете "Время" за 9.04.2002, нашли весьма благодарную аудиторию в лице деятелей культуры и учёных - всех тех, кто отвечает нашему представлению об "умном харьковчанине". Уже сейчас Харьков демонстрирует один из примеров настойчивого продвижения проекта, направленного на развитие системы высшего образования на основе сотрудничества с Россией: "Международный российско-украинский университет".

"Умный Харьков" - сенсация с опровержением и надеждой

Патриоты Харькова, объединяйтесь!

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (ЗНО).

/Files/images/P060312_12.06_[01].jpg

Правила проходження зовнішнього незалежного тестування.
Фільм-пам’ятка [Електронний ресурс] -
Український центр оцінювання якості освіти. - Київ, 2007