Раді вітати Вас на сайті нашої школи!

У розділі "Організація освітнього процесу" розміщена актуальна інформація щодо орієнтовної структури 2023/2024 навчального року

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році» п.2.4. визначено дату початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року - 08.04.2024.

Дистанційне навчання в період воєнного стану

Електронні версії підручників

/Files/images/старая школа с угла.JPG

Освітній процес в школі здійснюється державною мовою.

Загальна кількість класів - 9.

Загальна кількість учителів - 22. З них мають звання "Старший учитель" - 3, учитель-методист - 1.

Мають кваліфікаційну категорію: "Спеціаліст вищої категорії" - 15; "Спеціаліст І категорії" -4 ; "Спеціаліст ІІ категорії" - 2; "Спеціаліст" - 1.

Загальна кількість учнів - 178.

Увага! Рекомендуємо матеріали з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та правила поводження в надзвичайних ситуаціях для попередження нещасних випадків в умовах війни:

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_school125.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.