Раді вітати Вас на сайті нашої школи!

/Files/images/старая школа с угла.JPG

Основні напрями діяльності:

Колектив школи працюватиме над реалізацією Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», основних положень Національної доктрини розвитку освіти, Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», нормативних документів Міністерства освіти і науки України.

У навчальному закладі визначено російську мову навчання.

Загальна кількість класів - 11, 10 та 11 класи - профіль правовий.

Загальна кількість учителів - 22. З них мають звання "Старший учитель" - 3. Мають кваліфікаційну категорію: "Спеціаліст вищої категорії" - 10; "Спеціаліст І категорії" - 6; "Спеціаліст ІІ категорії" - 3; "Спеціаліст" - 2.

Загальна кількість учнів - 247.

Працюють гуртки: хорового співу, музичний гурток, "боротьба "дзюдо", футбол.

Матеріально-технічна база школи: 20 навчальних кабінетів, ігрова кімната для початкової школи, спортивна зала, бібліотека, навчальні майстерні, їдальня; є кабінет комп'ютерної техніки; 2 кабінети та бібліотека, обладнана комп'ютерною технікою.

Відповідно до пункту 64 Положення про загальноосвітній навчальний заклад (Постанова КМУ від 14.06.2000 № 964) у навчальних закладах системи загальної освіти усіх типів та форм власності створюється Рада загальноосвітнього навчального закладу. Рада загальноосвітнього навчального закладу – це постійно діючий у період між загальними зборами (конференцією) орган громадського самоврядування. У своїй діяльності Рада керується Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Статутом школи, цим Положенням.

Головною метою діяльності школи є створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти, відповідно до вимог суспільства, запитів особистості та потреб держави,чітке визначення стратегії розвитку концептуальних підходів до вирішення основних проблем гуманізації виховання та навчання для досягнення високих освітніх рівнів, формування інтелектуального потенціалу як найвищої цінності нації, здійснення науково-практичної підготовки талановитої учнівської молоді, виховання громадянина - патріота Батьківщини, з вільними політичними і світоглядними переконаннями; формування творчої особистості учня, його свідомого ставлення до обов'язків; виховання поваги до національно-державних цінностей українського народу.

Упровадження прогресивних педагогічних концепцій, інноваційних технологій у навчально-виховний процес - педагогічний ключ до плекання дитини як особистості;
Упровадження інтерактивних технологій навчання та виховання як засобу розвитку професійного та творчого потенціалу учасників педагогічного процесу;
Забезпечення повноцінної загальної середньої освіти через профільне навчання; 10-й, 11-А класи - правовий профіль;
6.Формування цивілізаційної компетентності "культури" учнів - академічної, ринкової, правничої, демократичної, технологічної, екологічної, культури діалогу.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.