/Files/images/dystan_ned.png

Шановні учні та батьки!

Звертаємо вашу увагу, що організація освітнього процесу в гімназії відбувається із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Відповідно до "Методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу в школах у 2023/2024 навчальному році" освітній процес у закладі з 01 вересня організовано в дистанційному форматі.

Уроки проводитимуться як у синхронному, так і асинхронному форматі. Основний критерій для обрання форми навчання - це зручність для учасників освітнього процесу.

В гімназії використовується Освітня платформа HUMAN Школа - cистема управління навчанням, що об'єднує всіх учасників освітнього процесу та допомагає вчителям та керівникам шкіл організувати взаємозв'язок між вчителем - учнем - батьками.

Навчальні матеріали ви отримуєте за допомогою месенджерів (вайбер, телеграм), платформи Human.

Відповідальна за організацію дистанційного навчання заступник директора з навчально-виховної роботи Шапар Катерина Миколаївна,

контактний телефон: +380984307438

пошта для листування sc125dzr@ukr.net

Зворотній зв’язок між вчителем та учнями (батьками) здійснюється через приватні коментарі в GoogleClass, Human, Telegram, Viber.