Рада вітати Вас на сторінці бібліотеки Харківської гімназії № 125

Парака Наталія Анатоліївна бібліотекар нашої шкільної бібліотеки. Працює в ній з 2019 року.

"Книга - це віконце, через яке дитина бачить світ і самих себе" В.О. Сухомлинський

Наша бібліотека, як і школа, відкрита у 1956 році. Багато відвідувачів побувало в шкільній бібліотеці з того часу. Більшість нинішніх учнів є діти та онуки попередніх відвідувачів.

Користувачами шкільної бібліотеки є не тільки учні, а й практично всі педагоги та техперсонал нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів. В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки.

"В бібліотечній тиші благовійній, черпали мудрість ми з книжок..."

Наша бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. Є і електронні видання.

/Files/images/0-02-05-b81d5afbb14960513d8d3e8df3db02ef8dc069b6648c726e492e9924d6b32b9f_967964ec.jpg

У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, тематичні картотеки. Впроваджено електронний облік підручників.

"Книги - кораблі думки, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління". Ф.Бекон

В НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ МОЖНА:

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • почитати журнали та енциклопедії
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • взяти участь у заходах та конкурсах, які проводить бібліотека
  • зробити уроки

СВІТ КНИГИ відкриває для нас багато цікавого та корисного, і наше життя стає кращим, багатшим, цікавiшим.

/Files/images/Б1.jpg

Чекаю на вас у бібліотеці!

/Files/images/эл.почта ШБ.jpgАдреса електронної пошти: sc125dzr@ukr.net