Здоров’я для всіх

7 квітня – Всесвітній День здоров’я.

Щоб бути здоровим і радіти кожному дню, не потрібно багато. Ранкова зарядка, правильне харчування та гарний сон допоможуть тобі почуватись бадьоро і впевнено. У квітні світ відзначає важливе свято - Міжнародний день здоров’я. Як нагадати друзям, що бути здоровим - це модно й сучасно?

Одного разу Сократа запитали: «Що для людини найцінніше і найважливіше в житті - багатство чи слава?» Мудрець відповів: «Ані багатство, ані слава не роблять людину щасливою. Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля».

Дійсно, щоб життя грало яскравими барвами, а всередині вирувало бажання вчитися, творити, сміятися й здійснювати мрії, потрібно бути здоровим. Здоров’я - це зелене світло для цікавого, насиченого життя. Це бадьорий крок і хороший настрій. Врешті-решт, здоров’я - це молодість. Саме за здоровою молоддю - тобою і твоїми ровесниками - майбутнє України.

Учні школи взяли участь в онлайн-фестивалі ««Здоров’я для всіх», присвяченому Всесвітньому Дню здоров’я, за номінаціями:

• Флешмоб «Спорт родиною»
  • «Простір емоцій»
  • «Україна Майбутнього».