Квест "Осінь в гості завітала"

«Вишиває осінь на канві зеленій золоті квітки. Квіти оживають, із дерев спадають жовті нагідки…». Ці рядки присвятив найкращій порі року відомий українській поет Олександр Олесь.

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Завітала казкова осінь і до нашої гімназії, лоскочучи легенькими павутинками бабиного літа. Вона взяла пензлик, червоні, оранжеві, жовті фарби, палітру та ніжно розфарбовала Харків. А ще принесла нам свої дари та чудові поробки від наших учнів. Учні вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю! У якості матеріалу було використано майже все, що так щиро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, овочі та фрукти… Те, що звичайно просто лежить під ногами, в цей день руками маленьких майстрів перетворилося в справжнє диво!

/Files/images/диз.jpg