/Files/images/jovten_2014/лого.jpg

Рада вітати Вас на сторінці шкільної бібліотеки Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 125

Аксёнова О.О.

Мене звуть

Олена Олександрівна Аксьонова

Я - бібліотекар нашої шкільної бібліотеки. Працюю в ній з 2001 року.

"Книга - це віконце, через яке дитина бачить світ і самих себе" В.О. Сухомлинський

Наша бібліотека, як і школа, відкрита з 1956 року. Багато відвідувачів побувало в шкільній бібліотеці з того часу. Більшисть нинішніх учнів є діти та онуки попередніх відвідувачів.

Користувачами шкільної бібліотеки є не тільки учні, а й практично всі педагоги та техперсонал нашої школи і навіть деякі батькі наших учнів. В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки.

"В бібліотечній тиші благовійній, черпали мудрість ми з книжок..."

Наша бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. Є і електронні видання.

/Files/images/lib1.JPG/Files/images/lib2.JPG

У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, тематичні картотеки. Впроваджено електронний облік підручників.

"Без высокой культуры чтения нет ни школы, ни подлинного умственного труда".
В.А.Сухомлинский

В НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ МОЖНА:

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • почитати журнали та енціклопедії
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • взяти участь у заходах та конкурсах, які проводить бібліотека
  • зробити уроки

СВІТ КНИГИ відкриває для нас багато цікавого та корисного, і наше життя стає кращим, багатшим, цікавiшим.

/Files/images/серьезные книги.jpgКнига - учитель,
Книга - наставник,

Книга - бесценный товарищ и друг.
Ум, как ручей, высыхает и старится,

Если ты выпустишь книгу из рук.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

/Files/images/эл.почта ШБ.jpgАдреса електронної пошти: lib-125@yandex.ru