/Files/images/англ.jpg

Учнівське самоврядування – це спосіб залучення учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Самоврядування – самостійна діяльність учнів, яка відбувається за координації відповідального педагога.

Відповідно до Закону України “Про освіту”, громадське самоврядуванняв закладі освіти – це право учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти. Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в школі.

Вищим органом учнівського самоврядування є загальні збори або учнівська конференція. Виконавчий орган є підзвітним загальним зборам. Рішення органів учнівського самоврядування мають дорадчий характер.

Завдання учнівського самоврядування:

1. Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.
  2. Захист прав та інтересів учнів.
  3. Реалізація інтересів учнів, підтримка їхніх здібностей, прав та свобод.
  4. Створення умов для самореалізації учнів.
  5. Налагодження контактів та реалізація спільних проєктів, ініційованих учнями.

Дитячу організацію “ЮНІСТЬ” засновано у 1998

Президент дитячої організації «Юність» - Бочаров Денис

ГЕРБ

/Files/images/Рисунок1.jpg

ПРАПОР

/Files/images/Рисунок2.jpg

ГІМН

В наші ряди, учню, встань!

Славен той, хто йде вперед.

Знай ти, що наш союз

Найкращий з усіх посеред!

Дім шкільний нас усіх в братство об'єднав.

Дім шкільний в країну знань шлях нам відкривав.

Хай наші слова у небо летять -

Слався, школо 125!

Вітати школу свою

І зберігати дружбу дитячу.

Славити теплі ці дні

І Батьківщині за все віддячити