Челендж "Діти Харкова прагнуть МИРУ" за ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради

Іван Гаврилов

Світлана Безпалова

Софія Ліннік

Ілля Рубан

Арина Зінченко

Олеся Норенко


Герої освітнього фронту

Тимченко Микита Володимирович

Школа має не лише навчати, а й виховувати. Виховувати людей з високими моральними цінностями і глибокою любов'ю до рідної країни.
Саме таким - щирим і відповідальним є випускник Харківської ЗОШ 125 Микита Тимченко, який нині боронить кордони нашої Батьківщини у Одесі. Прекрасне Чорне море і старовинне місто нині потерпають від авіаударів і ракетних обстрілів ворога.
Але Микита вірить в Україну і своїх побратимів. Каже, відчуває їх підтримку, добре ладнає з керівництвом. Його основне завдання - охорона об'єктів. Яких саме - обіцяв розповісти після Перемоги. У перерві між чергуваннями хлопець зідзвонюється з мамою і сестрами, які нині повернулися до Харкова, і своєю дівчиною. Практикується у стрільбі. Мріє про мирне майбутнє. А ще має дар знаходити для всіх добре слово.
Микито, пишаємося тобою і дякуємо за мужність! Ти вже герой і приклад для багатьох!

Познєєва Людмила Вікторівна

24 лютого у вчителя Харківської ЗОШ 125 Познєєвої Людмили Вікторівни мав бути звичайний шкільний день. Та усі ми прокинулися задовго до будильника. Від вибухів снарядів. Дзвінки і повідомлення у месенджерах із єдиним запитанням "Як ви?". Надія, що лишимося живі і слова прощання... Та поступово розпач перших днів змінився пошуками можливостей бути корисною, допомагати. Перше, що можна було зробити - наважитися вийти з дому і добігти до школи, де у підвалі знайшли прихисток родини наших учнів. Бігла під акомпанемент градів і літаки над головою. Спустилася. Обійняла всіх. Відкрила свій кабінет, аби зробити перебування у підвалі хоч трохи веселішим: настільні ігри, розмальовки, кольорова крейда, книги. Батьки допомогли спустити стіл і стільці, аби облаштувати затишний куточок для дітей, де можна грати і спілкуватися. Потім колега поділилася посиланням про пошук вчителів-волонтерів для Освітньої сотні. Пані Людмила заповнила анкету. І до завершення навчального року разом із колегами з усього світу проводила в онлайн форматі підтримуючі заняття для дітей України.
24/7 писали учні. І ті, що лишилися у Харкові, і ті, хто виїхали. Знадобилася допомога двох психологів, аби самій витримувати і допомагати. Знадобилося навчання по роботі із травмою - і воно знайшлося! Влітку, по завершенні навчального року, пані Людмилу запросили супроводжувати дітей у дитячому таборі у Карпатах. Це дало змогу записати на безкоштовний відпочинок і кілька наших учнів. Нині діти відпочивають, ходять у походи, знаходять нових друзів.
А робота триває, бо триває і війна. Дітям потрібен поряд стійкий, розуміючий і чуйний дорослий. І наша Людмила Вікторівна - саме така!
Кiлькiсть переглядiв: 0