НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ

В рамках відзначення 300 річного ювілею Григорія Сковороди пройшли такі заходи:

Історична інфографіка "Жттєвий шлях філософа"

Години спілкування "Життя мандрівного філософа", "Людина-університет"

З 1 по 31 жовтня у бібліотеці проходить Всеукраїнський Місячник шкільних бібліотек під гаслом : "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

В рамках Всеукраїнського місячнику бібліотек в школі були проведені такі заходи:

• Робота екомайстерні " Екологічний дизайн "
  • Екскурсія до бібліотеки "Мандрівка книжковим містом"
  • Екобесіда " Правила поведінки на природі "
  • Посвята у читачі

Перший урок у 2022/2023 навчальному році

/Files/images/день собор.jpg

Матеріали до проведення Першого уроку:

• «Україно, земле моя!»(заняття – інтелектуальна кав’ярня для учнів 5-7 класів)
  • «Я люблю Україну!»(інтелектуально-пізнавальна гра для учнів 5-9 класів)
  • " Щоб у серці жила Батьківщина" (заняття для учнів 7-9 класів)
  • Пісня про Україну– Гурт D.Lemma
  • Пісня про Україну– Дарья Костенко
  • Україна – це ти– Тіна Кароль та Голос. Діти
  • Цитати про Батьківщину

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

/Files/images/Мы дети твои, Украина!_0.jpg

Святкування Дня Незалежності України

/Files/images/21005980.jpg

День Незалежності— головне державне свято України, що традиційно відзначається 24 серпня, Прийняття Верховною радою УРСР Акту проголошення незалежності України стало вирішальною подією в історії нашого державотворення.

Вперше День Незалежності України святкувався 16 липня 1991 року в пам'ять про ту дату, коли Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Одночасно того ж дня було ухвалено постанову «Про День проголошення незалежності України».

Це свято сповнене духом найкращих українських традицій, які єднають увесь український народ. Ми відчуваємо національну єдність, гордість за свою державу, ми переповнені відчуттям патріотизму і любові до рідної землі, домівки, де народились, рідного міста, друзів та близьких, отже, усього, що для нас є найдорожчим, а це - і є наша “мала” та “велика” Батьківщини.

Святкування Дня Державного Прапора України

/Files/images/main_big.jpg

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни— державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми №987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004[1]. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка №602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

День визволення міста Харкова від нацистських окупантів

/Files/images/P8220519.JPG