ІМ'Я ГЕРОЯ У ПАМ'ЯТІ ШКОЛИ

Людина надзвичайної долі, історію якої нам пощастило почути.

МАЛИЦЬКИЙ ІГОР ФЕДОРОВИЧ

Ігор Федорович двічі побував у нашій школі. Енергійний, молодий душею – він годинами легко утримує увагу молодої аудиторії. Навіть присісти відмовляється. Розповідає про жахи, крізь яки йому довелося пройти, показує смугастий одяг в’язня концентраційного табору, номер на руці… І слухають усі, навіть ті, хто йшов на зустріч без особливого захвату. Один із таких скептичних врешті так перейнявся оповіддю Ігоря Федоровича, що прямо під час діалогу запустив прямий ефір у Інстаграм.

Найбільше у цій людині нас дивує його жага до життя і яскраві молоді очі. Ми дивуємося, як можна було після усих пережитих жахіть не з’їхати з глузду, не розчаруватися у людях, не озлобитися на цілий світ?! Виявляється, можна! Ігор Федорович вважає однією із своїх життєвих місій розповідати про ті страшні часи, про те, що пережив сам, молоді – аби чули живу історію з вуст очевидця. І творили світ, у якому такого більше ніколи не повториться.

А одного літнього дня ми завітали до Ігоря Федоровича додому, і він подарував нам кілька годин свого часу. Душевний діалог у камерній атмосфері невеличкої квартири кожен із тих, хто тоді там був, запам’ятають на все життя.

Дякуємо, надзвичайна Людино, за натхнення, за мудрі поради і напуття, за Ваше довге житт