ІМ'Я ГЕРОЯ У ПАМ'ЯТІ ШКОЛИ

20-річним хлопцем він пішов на фронт. Рятував поранених, бо був фельдшером. Та й сам не вберігся від куль ворога... Але вижив і захистив Батьківщину!

МІЛЛЕР ВОЛОДИМИР ЛЬВОВИЧ

Ветеран Другої світової війни, ім’я якого знає кожен учень нашої школи. Володимир Львович протягом багатьох років був почесним гостем усіх наших свят. Завжди із радістю спілкувався із молоддю. Чудова пам’ять, світлий розум, позитивне світосприйняття і небайдужисть до майбутнього України – ось якою запам’яталася нам ця людина.

Володимир Львович у воєнні роки був санінструктором, врятував багато життів, але і сам отримав поранення. У своїх діалогах із учнями він часто говорив про те, скільки молодих загинуло у ту страшну війну. Таких, як ми, що зараз сидимо перед ним і тільки починаємо жити – повні мрій і сподівань. Хлопці і дівчата тої страшної доби також мріяли про довге щасливе життя під мирним небом, але не судилося… І тепер ми живемо за себе і за них. Своїм життям підтверджуючи важливість їх подвигів, їх передчасних смертей.

Ми дякуємо за діалог, що вели із Вами роками. Тепер ми краще розуміємо і глибше відчуваємо трагедію війни і радість перемоги!