13 шкідливих порад для батьків першокласників.

/Files/images/novaya/39.jpg

1. Викиньте всі іграшки, нехай нічого не відволікає дитину від навчання.
2. Ні в якому разі не залишайте дитині вільний час. Завантажте його вщерть, запишіть на кілька секцій прямо з вересня.
3. Безумовно, залізна дисципліна понад усе! Неважливо, що дитина втратить колишні інтереси, бажання, смак до життя взагалі.
4. Ні в якому разі не хваліть дитину. Адже самооцінка - це така дурниця, головне, щоб не запишався!
5. Пам'ятайте, переписування - кращий спосіб полюбити писати, нехай навіть зі сльозами на очах.
6. І вже звичайно, частіше ставте в приклад своїй дитині інших, більш успішних дітей. Адже заздрість набагато важливіше впевненості в собі!
7. Кращий спосіб допомоги дитині - все зробити за неї. Швидко і без проблем!
8. За будь-якої ціни змусьте дитину вранці щільно поснідати. Неважливо, що немає апетиту, що день починається зі сліз і конфліктів.
9. Портфель завжди збирайте самі, щоб нічого не забути. Так надійніше. І на найближчі роки це стане вашим улюбленим заняттям вранці або ввечері.
10. Одягайте дитини теж самі - заощадите час зборів в школу. Адже самостійність вашій дитині в майбутньому тільки перешкодить!
11. Ні в якому разі не потрібно дитині відпочивати після школи. Уроки краще робити відразу, поки все свіжо в пам'яті.
12. Кращий спосіб відпочити від уроків - це комп'ютер і телевізор. Дитині цікаво і вас не турбує. А спільні ігри, прогулянки - порожня трата часу для вас обох.
13. І вже, звичайно, пора кидати марну звичку читати дитині казки перед сном. Вона вже сам вміє читати.
P.S. Якщо Ви відчуваєте, що ці ради не для Вас, значить Ви - розуміючі і турботливі батьки :)