/Files/images/gInXCZDY.jpg

Розділ "Нова українська школа" (офіційний сайт Міністерства освіти і науки України)

Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета - створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, навчають критично мислити,не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Освітнє середовище в Новій українській школі

/Files/images/Навчаючись_мандрівка.jpg

Мандрівка до Нової української школи

/Files/images/навчаюсь.jpg

Ляльковий театр

/Files/images/кукольн.jpg

Чарівні цеглинки

/Files/images/лего.jpg

Підсумки впровадження НУШ

Одним із основних впроваджень освітньої реформи є програма Нової української школи.

Особливістю НУШ є організація такого освітнього середовища, що сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини.

Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання сучасних ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання тощо.

Учням подобаються ранкові зустрічі, які спрямовані на розвиток, співпрацю, вчать працювати в команді, мають гарний емоційний вплив на дітей. Вихованці виконують багато цікавих групових завдань, практикують обговорення в колах, зближуються і не бояться один одного, вчаться толерантно спілкуватися та мислити критично.

Школа стає наближеною до реального життя. Учні зможуть практично застосовувати набуті знання в повсякденному житті.