КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ,

Для заступників директора з НВР

Шевченківського району

Зміст роботи
Термін Відповідальні Відмітка про вик.
1. Науковий семінар-тренінг «Розвиток творчої ініціативи заступника директора з навчально-виховної роботи на основі інноваційних підходів до організації освітнього процесу в умовах нової української школи» Лютий 2019 Шапар К.М.

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Категорія педпраців-ників (диферен-ціація)
Предмет Термін Відповідальні Відмітка про вик.
1 Методичний міст «НУШ: створення ситуації успіху на уроках в початковій школі» ШПМ Початкові класи (вчителі 1-х та 4-х класів) Березень 2019 Шапар К.М., Ткачова Н.В.,
2
Семінар-тренінг «Удосконалення уроку хімії шляхом застосування педагогічної техніки «Конструктор»
ШПЗ
Хімія Жовтень 2018 Шапар К.М., Волошина О.І.
3
Педмайстерня «Навчаючись навчаємо. Нова українська школа в дії»
ШПЗ
Музичне мистецтво Листопад 2018 Лютий 2019 Квітень 2019 Мушкова О.А.
4
Семінар-практикум «Застосування прикладних задач як основний прийом створення ситуації успіху на уроках математики»
ШПЗ
Математика Грудень 2018 Шапар К.М., Селюжицька В.І.
5
Семінар-тренінг «Форми та методи використання візуальних матеріалів на уроках історії - шлях до процесу виховання та розвитку компетентностей учнів Нової української школи»
ШПМ
Історія Січень 2019 Шапар К.М., Кисляк А.І.
6
Семінар-тренінг «Інноваційні системи контролю та оцінки якості знань, їхній вплив на формування самооцінки учнів»
ШПЗ
Географія Лютий 2019 Шапар К.М., Громова О.В.
ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ (вчителі-предметники Шевченківського району)
1. Тренінг «НУШ: впровадження діяльнісного підходу в освітній процес початкової школи» ШМУ Початкові класи Грудень 2018 Шапар К.М., Безпалова Н.Ю.

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ХЗОШ № 125

Термін Відповідальні
1 Методичний семінар – тренінг «Нова українська школа: Сучасний урок основаефективної та якісної освіти» Жовтень 2019 Шапар К.М., керівники ШМО
2 Методичний ринг «Формування готовності педагога до інноваційної діяльності» Грудень 2018 Шапар К.М., керівники ШМО
3 Проблемний семінар «Формування еталонної моделі компетентного вчителя» Січень 2019 Шапар К.М., керівники ШМО
4 Семінар-тренінг «Ефективність уроку – результат організації активної діяльності вчителів і учнів» Березень 2019 Шапар К.М., керівники ШМО

· ШПМ – школа професійної майстерності (науковість, креативність, творчість);

· ШПЗ – школа професійного зростання (оновлення, удосконалення фахових та методичних знань);

· ШМУ – школа молодого учителя.